Üniversitemiz ile Aselsan Net ve Forte Teknoloji A.Ş. arasında çeşitli eğitim ve geliştirme faaliyetlerini kapsayan iş birliği protokolü Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek ile Aselsan Net Genel Müdürü İsmail Karahan ve Forte Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Celal Asiltürk tarafından imzalandı.

İmzalanan protokol ile taraflar, mesleki ve teknik eğitim çalışmaları yürütme, ortak AR-GE projesi geliştirme, lisans, ön lisans ve yüksek lisansı kapsayan eğitim programı müfredatlarının geliştirilmesi danışmanlık hizmetleri ile ilgili konularda çalışmalar yürütmek ve seminer/konferans düzenlemek üzere iş birliği yapmak hususunda fikir birliğine vardı.

OSTİM Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilen imza törenie OSTİM Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Demiral Akbar, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serhan Dağtaş katıldı. Protokolün her iki tarafa, eğitim ve çalışma hayatına hayırlar getirmesini dileyen OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek, Aselsan Net ve Forte Teknoloji A.Ş. ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

İmzalanan protokolle Aselsan Net ve Forte Teknoloji A.Ş. ile OSTİM Teknik Üniversitesinin fiziki imkân, laboratuvar, eğitim ve ARGE merkezleri ile öğretim elemanı, uzman ve teknik personel güçleri birleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir