BİLGİ
YÖNETİM
SİSTEMİ
KARPİEM BYS

Değerli Öğrencilerimiz Hoş Geldiniz

Değerli Öğrencilerimiz,

Kariyer, kişinin yaşamı boyunca mesleki ve yaşamsal rollerinin hikâyesidir. Kariyer Planlama ve İş Başı Eğitim Merkezi olarak amacımız öğrencilerimizin bugünden geleceğe hazırlıkları için etkin öğrenme ortamları sağlamaktır. KARPİEM ekibi olarak hem üniversite hayatında hem de topluma katkı sağlayacak noktalarda öğrencilerimizin etkin ve verimli çalışmalarla yaratıcılıklarını artırarak üretken olabilmelerini ve 21. Yüzyıl yetkinlikleri çerçevesinde yeteneklerini geliştirmelerini hedeflemekteyiz.

Öğrencilerimizin kariyer süreçlerini, hayat boyu öğrenme felsefesiyle, her bir bireye özel olarak planlamaktayız. Üniversite & Sanayi iş birliği modellerimizi “Deneyimli Üniversite Mezunu” anlayışı ile uyguluyoruz. “Doğru işe, doğru insan” felsefesiyle yola çıktığımız Bireysel Kariyer Planlama sürecinde, İş Yeri Deneyimi programı kapsamında iş hayatına hazırlayacağımız öğrencilerimizin tecrübe ve bilinçli farkındalıklarını artırarak kişisel ve mesleki gelişimlerinde, kendilerini ve yetkinliklerini tanımalarını sağlayarak kariyer yolculuklarında stratejik bir rol alıyoruz.

Kariyer yolculuğunuzda, öz farkındalığınızı, tercihlerinizi, değerlerinizi, tutkularınızı ve potansiyel kariyer yollarınızı planlamak için Kariyer Planlama ve İş Başı Eğitim Merkezi olarak yol arkadaşlığı yapacağız.

OSTİM Teknik Üniversitesi ailesine hoş geldiniz.

Anlaşmalı Firmalar

Etkinlikler