OSTİM Teknik Üniversitesi’ni, yeni kurulmuş olması, alanında tecrübeli öğretim üyelerine ve uygulamalı bir eğitim sistemine sahip olması, iş hayatına hazırlık süreçlerinde öğrencilerine destek vermesi sebebiyle tercih ettim. Tercih ettiğim bölüme başladığım zaman alanında uzman öğretim üyelerinin akıcı ders anlatımları sayesinde faydalı bir eğitim dönemi geçirdim. OSTİM Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen birçok seminer ve etkinliğe katılma fırsatı yakaladım.

Uygulamalı Girişimcilik gibi ders kapsamında, başarılı projelere hayata geçirilmesi için organize edilen birçok faaliyete fırsatım oldu. Bunun, öğrencilerin başarılı projelerini hayata geçirebilmesi için çok olumlu bir etken olduğunu düşünüyorum.

OSTİM Teknik Üniversitesi öğretim üyeleri ile iyi bir iletişim sağladığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. İş hayatına, İş Yeri Eğitimi, İş Yeri Uygulaması ve İş Yeri Deneyimi dersleri sayesinde tecrübeli ve daha avantajlı bir şekilde başlıyoruz. Sonuç olarak OSTİM Teknik Üniversitesi’nde okumaktan gayet memnun olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.