MervenurAlaca

OSTİM Teknik Üniversitesi’ni tercih etmemin sebebi; başta çevrem olmak üzere bütün insanlığa katkı sağlayabilecek, onların hayatlarını kolaylaştırabilecek icatlar geliştirmek ve alanımda daha iyi bir hizmet verebilmekti.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi alanında sağlık sektörü ve sanayi ile iş birliği içerisinde hizmet veren, bu sahadaki problemlere yaratıcı çözümler üretebilen, hem teorik hem de uygulamalı, kaliteli bir eğitim verdiğini düşündüğüm için OSTİM Teknik Üniversitesi’nde okumayı tercih ettim.

Okulun önemli isimlerden oluşan akademik kadrosu, bunu derslerde değerli öğrencilerine her zaman hissettirdiği için bu üniversitedeyim. Öğretim üyelerinin önemli tecrübe ve bilgilerinden yararlanarak kendinizi en iyi şekilde geliştireceğinize inanabilirsiniz. Diğer yandan okulumuz, öğrencileri iş hayatına en iyi şekilde hazırlamaya çalışmaktadır. Okulumuzda faydalı olacak seminerler düzenlenmektedir. Mezun olduğunuzda sadece diploma almayacak, aynı zamanda sektör tecrübesi de edinmiş olacaksınız